Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 03 2026.
2026-01-11 18:29

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, gdzie zakładałem falę v Minute, w formie klina kończącego, a w nim wzrostową falę 5 Minuette. Fala ta okazała się jednak zbyt długa i zanegowała formację klina. Układ trzeba było więc rozpisać inaczej, co widać na drugim wykresie. Zakłada ona inną formę korekty iv Minute (trójkąt) i kreślenie falo v Minute dopiero od dołka z 02.02.26. Teoretyczne zasięgi na wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem nasze kontrakty na indeks  WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem zakończenie fali iii Minute i początek korekty iv Minute w impulsie wzrostowym. Korekta ta powinna zejść w okolice dołka fali 4 Minuette w iii Minute, bądź rozwinąć się horyzontalnie. Na razie trudno ocenić jaka będzie forma końcowa. W najbardziej byczym oglądzie mogła się już zakończyć, ale to potwierdzą nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM (ETH.V), gdzie zakończenie fali iv Minute i kreślenie już spadkowej fali v Minute w impulsie spadkowym. Najprawdopodobniej jednak fala iv Minute była kontynuowana. Są szanse na jej zakończenie na górce z 06.01.26, ale to potwierdzą dopiero nowe minima. Tu może powstać jeszcze trójkąt jako kontynuacja fali iv Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem spadkową falę e Minute w TR jako 4 Minor. Fala ta jest kreślona i może zejść do dolnej bandy trójkąta. Wyjście z formacji górą potwierdzi kreślenie fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem  SILVER denominowane w USD, czyli XAG/USD, gdzie zakładałem trójkąt jako falę iv Minute, a następnie wyjście górą, jako fala v Minute w impulsie wzrostowym. Wygląda na to, że fala iv Minute jest nadal kontynuowana i kreśli większy trójkąt. Tu powinna pojawić się jeszcze spadkowa fala e Minuette w iv Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/GBP, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: USOIL (ropa), USNATGAS (gaz), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), XPD/USD (pallad), XPT/USD (platyna); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,
LeM


< Wstecz